Aktuálně

Realizace "Bylo nebylo"

Realizace "Bylo nebylo"
Dalším trendem ze světového veletrhu bylo užití malých "retro" formátů dlažby v rozměrech 20x20 cm nebo 10x10 cm v pestrých dekorech. Na stěnách pak ve tvaru "bricks" česky cihliček 7,5x30-10x30-10x20 cm atd. V následujícím článku bychom Vám chtěli předvést ukázku realizací v tomto trendu.

Kov neboli metal !

Kov neboli metal !
Přinášíme Vám nejnovější trendy pro tento a následující rok. A je to kov, který je jako bumerang, co se čas od času vrací. Tento trend předváděli největší výrobci ve svých novinkách v jemnějším, nebo surovější podobě. V různém stupni oxydace a formátech. Barva je samozřejmě také důležitá, zde převládala tmavá v protipólu k bílé.

Co je nového?

Co je nového?
Je to týden po světovém veletrhu, co Vám zde přinášíme nejnovější trendy koupelnového světa. A jakým směrem se budou koupelny vyvíjet. Formáty obkladů se zvětšují na 120x278 cm, tak aby bylo obložení až do stropu. Na podlaze je navazující dlažba 120x120 cm. Dřeva se zvětšují na 30x240 cm. Co do materiálů, přetrvávají na výsluní kameny a mramory, textilie a nově se vracejí metalické povrchy. Baterie a zástěny mají především černou barvu, nebo nerezovou. Nábytek je minimalistický, s detailním provedením.

Světový veletrh

Světový veletrh
Jako každý rok tak i v tomto roce se chystáme na světový koupelnový veletrh do Bologni. Budeme pro Vás sledovat nejnovější trendy a přivezeme novinky, o kterých budeme informovat v dalším příspěvku.

Rekonstrukce venkovského sídla

Rekonstrukce venkovského sídla
Pro tuto citlivou rekonstrukci byly použité dřevěné série, které jsou postaršené. Jedna je mono barevná a druhá colorovaná, což dotváří významný kontrast. Všimněte si, jak citlivě dotváří celkový dojem, jak na podlaze tak na stěně. Oba tyto produkty máme vystavené na prodejně.

Barevné letní okouzlení

Barevné letní okouzlení
Kdy jindy než v létě máme najít odvahu převléknout se do barev. A stejně tak, jako v módě, tak tento letní čas může nalákat barvičky i do interiéru. Nahlédněte do naší galerie, kde jsme pro vás vybrali to nejbarevnější, co nabízí tento rok v koupelně. Doporučujeme barvy kombinovat vždy s neutrální barvou, tak aby se časem neomrzely.

Klozet bez kompromisů

Klozet bez kompromisů
ROCA Inspira In-Wash® je závěsné bezokrajové WC s bidetovou funkcí opatřené řadou inovativních technologií. Inteligentní a plně přizpůsobitelné funkce Inspira In-Wash® vám dopřejí přirozený pocit pohodlí při každodenní hygieně. Mezi technologicky vyspělé funkce patří například rozsvícení sedátka během noci pro lepší viditelnost, nebo senzor pro detekci uživatele. Poklop vybavený technologií Softclose je již samozřejmým a příjemným standardem.

Královna sprchování

Královna sprchování
Pokud si chcete při sprchování dopřát maximum, je tu tahle impozantní kráska od Hansgrohe. Majestátní na pohled, ukrývající nejnovější technologie, mimořádná funkčnost a k tomu profesionální instalace a záruky. Nahlédněte do naší galerie, aby jste se přesvědčili, že nezklame v koupelně jakéhokoliv stylu.

Milujeme multicolor

Milujeme multicolor
Krása barev, to je multicolor stone. Stává se oblíbencem u architektů a není se také co divit. 100% upoutá vaši pozornost a nesetkáte se s ním na každém kroku, jako například s betonovou šedou barvou. Nechte se inspirovat použitím černé v projektu milánské restaurace Nishiki.

Patchwork

Patchwork
Také jedeme na vlně malých formátů a fandíme jim. Vybrali jsme pro vás italského výrobce, který patří mezi nejkreativnější. Podívejte se, z čeho všeho máme na výběr.

Když dlažba vypráví svůj příběh

Když dlažba vypráví svůj příběh
Jsou prostory, kde každý kout má svou historii. Když chceme zachytit příběh, který nám prostor vypráví je tu "Story". Série dlažeb, která může připadat leckomu omšelá a ošlapaná. Ano!!!!… a o to tady jde. 5 barev, 4 formáty, včetně 2 cm dlažby a 3 krásné dekory na stěny ve formě brick a mozaiky.

Luxusní mramory a polodrahokamy

Luxusní mramory a polodrahokamy
Když se nás někdo zeptá, co je tento rok trendy? Nebude z naší strany jiná odpověď než mramory a kameny. Proto Vám nabízíme další inspirace v níž najdete hnědý a červený mramor, dále pak zlatý onyx a šedý achát. Nechte se inspirovat těmito krásnými fotkami.

Doplňky z umělého kamene

Doplňky z umělého kamene
Dnes bychom Vám rádi představili novou sérii doplňků. Oceňujeme detailní zpracování, povšimněte si například bílé barvy pumpičky dávkovače mýdla. Jemné detaily hrotů mýdlenky, které vystupují nad bambusovou podložku. Pro vyznavače přírodního stylu je na trhu pískové provedení kamene.

Travertin

Travertin
Přírodní trend se nikdy neomrzí a proto v našem portfoliu tvoří imitace kamenů nezastupitelnou roli. V tomto článku Vás necháme nahlédnout na dlažby a obklady v provedení travertin. Vyrábí se v leštěné i přírodním provedení v rozmanitých formátech.

Nové doplňky v barvách

Nové doplňky v barvách
Inovativní povrchy se prolínají i do doplňků. Na světových veletrzích je citelně znát trend inovativních povrchů. Převážně v luxusních projektech je vysoká poptávka po atraktivních materiálech. Chrom tak pomalu ustupuje do pozadí. Dnes Vám představíme sérii, v níž naleznete výše popsané.

Sezóna bazénů a teras

Sezóna bazénů a teras
Počasí nám všem přeje a věřím, že i když léto ještě úplně nevypuklo začínáte posedávat a polehávat venku. Nabízíme tady několik inspirací, jak vyřešit terasu a bazén s posezením. Nechte se u nás inspirovat v realizacích z celého světa.

Pastva pro oči. To je onyx.

Pastva pro oči. To je onyx.
Pokud si přejete povznést svůj interiér o několik stupňů výše, pořiďte si imitaci onyxu. Tento jedinečný kámen má ve své kresbě nespočet variací a stejně tak i jeho následníci májí různá probarvení a formátová provedení.

Pompézní styl

Pompézní styl
A dokážete si představit, že bydlíte na ohromném honosném zámku v pohádkové zemi? Jak by v něm asi vypadala koupelna? Možná právě v takovém okázalém stylu, jako Vám nyní chceme předvést. Důležité je nešetřit "krystaly, zlatem a mramorem".

Trendy barvy roku 2018

Trendy barvy roku 2018
Zajímáte se o barevné trendy pro rok 2018? Napovíme Vám, co bude absolutně IN pro tento rok a zároveň Vám poradíme, které obklady a dlažby tento trend následují. Nechte se u nás inspirovat