Aktuálně

Milujeme multicolor

Milujeme multicolor
Krása barev, to je multicolor stone. Stává se oblíbencem u architektů a není se také co divit. 100% upoutá vaši pozornost a nesetkáte se s ním na každém kroku, jako například s betonovou šedou barvou. Nechte se inspirovat použitím černé v projektu milánské restaurace Nishiki.

Patchwork

Patchwork
Také jedeme na vlně malých formátů a fandíme jim. Vybrali jsme pro vás italského výrobce, který patří mezi nejkreativnější. Podívejte se, z čeho všeho máme na výběr.

Když dlažba vypráví svůj příběh

Když dlažba vypráví svůj příběh
Jsou prostory, kde každý kout má svou historii. Když chceme zachytit příběh, který nám prostor vypráví je tu "Story". Série dlažeb, která může připadat leckomu omšelá a ošlapaná. Ano!!!!… a o to tady jde. 5 barev, 4 formáty, včetně 2 cm dlažby a 3 krásné dekory na stěny ve formě brick a mozaiky.

Luxusní mramory a polodrahokamy

Luxusní mramory a polodrahokamy
Když se nás někdo zeptá, co je tento rok trendy? Nebude z naší strany jiná odpověď než mramory a kameny. Proto Vám nabízíme další inspirace v níž najdete hnědý a červený mramor, dále pak zlatý onyx a šedý achát. Nechte se inspirovat těmito krásnými fotkami.

Doplňky z umělého kamene

Doplňky z umělého kamene
Dnes bychom Vám rádi představili novou sérii doplňků. Oceňujeme detailní zpracování, povšimněte si například bílé barvy pumpičky dávkovače mýdla. Jemné detaily hrotů mýdlenky, které vystupují nad bambusovou podložku. Pro vyznavače přírodního stylu je na trhu pískové provedení kamene.

Travertin

Travertin
Přírodní trend se nikdy neomrzí a proto v našem portfoliu tvoří imitace kamenů nezastupitelnou roli. V tomto článku Vás necháme nahlédnout na dlažby a obklady v provedení travertin. Vyrábí se v leštěné i přírodním provedení v rozmanitých formátech.

Nové doplňky v barvách

Nové doplňky v barvách
Inovativní povrchy se prolínají i do doplňků. Na světových veletrzích je citelně znát trend inovativních povrchů. Převážně v luxusních projektech je vysoká poptávka po atraktivních materiálech. Chrom tak pomalu ustupuje do pozadí. Dnes Vám představíme sérii, v níž naleznete výše popsané.

Sezóna bazénů a teras

Sezóna bazénů a teras
Počasí nám všem přeje a věřím, že i když léto ještě úplně nevypuklo začínáte posedávat a polehávat venku. Nabízíme tady několik inspirací, jak vyřešit terasu a bazén s posezením. Nechte se u nás inspirovat v realizacích z celého světa.

Pastva pro oči. To je onyx.

Pastva pro oči. To je onyx.
Pokud si přejete povznést svůj interiér o několik stupňů výše, pořiďte si imitaci onyxu. Tento jedinečný kámen má ve své kresbě nespočet variací a stejně tak i jeho následníci májí různá probarvení a formátová provedení.

Pompézní styl

Pompézní styl
A dokážete si představit, že bydlíte na ohromném honosném zámku v pohádkové zemi? Jak by v něm asi vypadala koupelna? Možná právě v takovém okázalém stylu, jako Vám nyní chceme předvést. Důležité je nešetřit "krystaly, zlatem a mramorem".

Trendy barvy roku 2018

Trendy barvy roku 2018
Zajímáte se o barevné trendy pro rok 2018? Napovíme Vám, co bude absolutně IN pro tento rok a zároveň Vám poradíme, které obklady a dlažby tento trend následují. Nechte se u nás inspirovat

Přírodí tóny dřev

Přírodí tóny dřev
Nechte vstoupit přírodu do vašeho domova. Tato kolekce odráží naturální trend, který je inspirovaný přírodními tóny, s jemným nádechem stínovaní jednotlivých dřev. Tyto teplé barvy oživí váš interiér, přitom nechají vyniknout zařízení. Keramika a její provedení v imitaci dřev zachovává bonusy pro Vás: stálobarevné, pevné, trvalé a mají vysokou vodivost tepla. Vyrábí se jak pro interiér, tak v protiskluzové variantě do exteriéru.

Volně stojící baterie

Volně stojící baterie
Inovace pro volně stojící baterie od našeho výrobce dokazují, že je stále co vylepšovat. Vodovodní baterie už nejsou pouhým koupelnovým doplňkem. Nové modely volně stojících baterií hladce zapadají do stylu koupelny a stávají se tak, díky svým moderním, ležérním a elegantním liniím, jejími skutečnými protagonisty. Byly vymyšleny pro zdůraznění vany a oživení celé koupelny s úmyslem vytvořit intimní prostor na míru, s vlastní identitou.

Stěrka v mono barvách

Stěrka v mono barvách
Krásná jednobarevná série imitující jemnou pololesklou stěrku splňuje hned několik parametrů pro úspěch a oblíbenost. Má příznivou cenu, vyrábí se ve 4 nejoblíbenějších formátech, je rektifikovaná a je provedena ve čtyřech kombinovatelných barvách: bílá- tortora -šedá - černá.

Design Shaker 2018

Design Shaker 2018
Srdečně Vás zveme dne 22-25.3.2018 na designovou událost Design Shaker, který se uskuteční na výstavišti v Letňanech. Naše osobní účast bude dne 22.3. od 14-16 hodin na stánku našeho partnera Design Friendly v hale č. 3. Budeme se na Vás těšit, přijďte se inspirovat.

Nové dřevo

Nové dřevo
Neuspokojuje Vás nabídka imitací dřev. Chcete něco zajímavého, barevného, výrazného. Právě pro Vás, ty kteří chtějí neotřelí styl, je tato série. 5 barevných variant a jeden formát 15x120 cm v matném provedení. Ladí k industry stylu, vhodné do komerčních art prostor, fantazii se meze nekladou.

Vidím se !

Vidím se !
LED koupelnová zrcadla Nimco se vyznačují výbornou svítivostí. Převážná z nich má barevné podání světla, stejně jako denní světlo, patřící do kategorie cool white. Za použití LED diod s vysokou svítivostí dosahují 6000K, což je oproti konkurenci vyšší účinnost. Zrcadla jsou navržena v minimalistickém stylu který se uplatní v moderní koupelně.

Luxus za hubičku

Luxus za hubičku
Máte rádi design? Líbí se Vám barevné baterie a přejete si navíc ušetřit. Nabízíme sérii od renomovaného španělského výrobce. V novince najdete 3 druhy povrchů: kartáčovanou ocel, matně černou a matně bílou. Ladné, moderní minimalistické tvary a účelnost, to je benefit pro každého.

Kartell by Laufen

Kartell by Laufen
Koncept kompletní koupelny staví na ikonickém designu Kartell v tradiční kvalitě výrobce Laufen. Na jedné straně Kartell - italský, kreativní, barvitý a ikonický. Rodinná firma, která vstoupila do historie designu a přinesla revoluci do bytového vybavení, kde již více než 60 let využívá komponenty z plastu. Na druhé straně Laufen, švýcarský výrobce, pečlivý a spolehlivý. Společný projekt zahrnuje významné inovace a jeho vývoj si vyžádal více než tři roky; je výsledkem nepolevujícího výzkumu, jenž je součástí DNA obou uvedených společností.