Aktuálně

Mixujte bez omezení

Mixujte bez omezení
Jaké jsou nejnovější trendy? Mixáže bez hranic! Trendy barvy, přírodní tón a odvaha zařadit do kombinací odvážný prvek. Najděte si to pravé pro Vás. A nebo přijděte k nám na prodejnu a nechejte si poskládat mix na míru.

Nevšední baterie

Nevšední baterie
Už jsme zde prezentovali barevné baterie, ale nyní bychom barvy dále povýšily. Líbí se vám industriální styl, pak si zamilujete tuto novou italskou sérii baterií. Najdete zde 4 materiály a 4 brusy, které se dají libovolně kombinovat. Navíc k nim mají i kovová umyvadla. Inspirujte se v galerii.

Italové = DESIGN

Italové = DESIGN
Když se řekne Itálie, vybaví se mi nejen víno, jídlo, fotbal... ale také mistrovský design. V dnešním příspěvku to bude o moderním nábytku do koupelny. Náš italský výrobce má široké možnosti ve výběru matriálu, který lze libovolně kombinovat. Líbivé jsou designové umyvadla, vyrobené z hi tech materiálu, v imitaci mramoru, dřeva, Nechte se inspirovat z fotek a nebo u nás na prodejně.

Atlasplan je tady

Atlasplan je tady
Špičkový výrobce Atlas Concorde rozšířil svoje pole působnosti na slinutý nábytkový materiál s názvem Atlasplan. Výhodou je jeho kombinovatelnost s dlažbami a obklady tohoto výrobce. Vyrábí se ve formátu 162x324 cm v různých výškách materiálu: 8-12-20 mm. Samozřejmostí jsou vysoké technické parametry, jako je vysoká odolnost na chemické působení, mrazuvzdornost, vysoká nenasákavost a tvrdost, UV stabilní.

Sprchové vaničky nové generace

Sprchové vaničky nové generace
Co je pro nás předností pro tento tip ultraplochých vaniček. Těsnost, protiskluzovost a hygiena. Kompletní řešení ze smaltované oceli tak, jak je nabízí špičkový německý výrobce, umožňují absolutně vodotěsnou montáž a obejdou se zcela beze spár po celé ploše mokré zóny. Pro dosažení optimální stability stání lze tyto smaltované extra ploché sprchové vaničky navíc opatřit protiskluzovou úpravou povrchu.

Textilní realizace

Textilní realizace
Vypadá jako koberec, ale není to koberec? Co je TO?.... Jsou to textilní dlažby, které lahodí nejen oku, ale i noze. Naskenovaná oblá vlákna, přenesená na dlažbu tlumí při došlapu botu a pocit, který z došlapu máme je jiný než u hladké dlažby. Je "měkčí" :-). Přijďte si k nám tento pocit zažít, vyzkoušet na některé z vystavených sérií.

Gold&Silver

Gold&Silver
Pokud toužíte vyniknout a ošperkovat vaši koupelnu, sáhněte po zlatu a stříbru. Italský výrobce s dlouholetou tradicí, přinesl na trh sérii, která obsahuje nejen umyvadla, ale i klozet a bidet. Lze ji kombinovat s bílou i černou keramikou a stane se doménou prostoru, stejně tak jako obklad, který je vhodné k této sanitě vybrat.

Realizace

Realizace
Dalším trendem ze světového veletrhu bylo užití malých "retro" formátů dlažby v rozměrech 20x20 cm nebo 10x10 cm v pestrých dekorech. Na stěnách pak ve tvaru "bricks" česky cihliček 7,5x30-10x30-10x20 cm atd. V následujícím článku bychom Vám chtěli předvést ukázku realizací v tomto trendu.

Kov neboli metal !

Kov neboli metal !
Přinášíme Vám nejnovější trendy pro tento a následující rok. A je to kov, který je jako bumerang, co se čas od času vrací. Tento trend předváděli největší výrobci ve svých novinkách v jemnějším, nebo surovější podobě. V různém stupni oxydace a formátech. Barva je samozřejmě také důležitá, zde převládala tmavá v protipólu k bílé.

Co je nového?

Co je nového?
Je to týden po světovém veletrhu, co Vám zde přinášíme nejnovější trendy koupelnového světa. A jakým směrem se budou koupelny vyvíjet. Formáty obkladů se zvětšují na 120x278 cm, tak aby bylo obložení až do stropu. Na podlaze je navazující dlažba 120x120 cm. Dřeva se zvětšují na 30x240 cm. Co do materiálů, přetrvávají na výsluní kameny a mramory, textilie a nově se vracejí metalické povrchy. Baterie a zástěny mají především černou barvu, nebo nerezovou. Nábytek je minimalistický, s detailním provedením.

Světový veletrh

Světový veletrh
Jako každý rok tak i v tomto roce se chystáme na světový koupelnový veletrh do Bologni. Budeme pro Vás sledovat nejnovější trendy a přivezeme novinky, o kterých budeme informovat v dalším příspěvku.

Rekonstrukce venkovského sídla

Rekonstrukce venkovského sídla
Pro tuto citlivou rekonstrukci byly použité dřevěné série, které jsou postaršené. Jedna je mono barevná a druhá colorovaná, což dotváří významný kontrast. Všimněte si, jak citlivě dotváří celkový dojem, jak na podlaze tak na stěně. Oba tyto produkty máme vystavené na prodejně.

Barevné letní okouzlení

Barevné letní okouzlení
Kdy jindy než v létě máme najít odvahu převléknout se do barev. A stejně tak, jako v módě, tak tento letní čas může nalákat barvičky i do interiéru. Nahlédněte do naší galerie, kde jsme pro vás vybrali to nejbarevnější, co nabízí tento rok v koupelně. Doporučujeme barvy kombinovat vždy s neutrální barvou, tak aby se časem neomrzely.

Klozet bez kompromisů

Klozet bez kompromisů
ROCA Inspira In-Wash® je závěsné bezokrajové WC s bidetovou funkcí opatřené řadou inovativních technologií. Inteligentní a plně přizpůsobitelné funkce Inspira In-Wash® vám dopřejí přirozený pocit pohodlí při každodenní hygieně. Mezi technologicky vyspělé funkce patří například rozsvícení sedátka během noci pro lepší viditelnost, nebo senzor pro detekci uživatele. Poklop vybavený technologií Softclose je již samozřejmým a příjemným standardem.

Královna sprchování

Královna sprchování
Pokud si chcete při sprchování dopřát maximum, je tu tahle impozantní kráska od Hansgrohe. Majestátní na pohled, ukrývající nejnovější technologie, mimořádná funkčnost a k tomu profesionální instalace a záruky. Nahlédněte do naší galerie, aby jste se přesvědčili, že nezklame v koupelně jakéhokoliv stylu.

Milujeme multicolor

Milujeme multicolor
Krása barev, to je multicolor stone. Stává se oblíbencem u architektů a není se také co divit. 100% upoutá vaši pozornost a nesetkáte se s ním na každém kroku, jako například s betonovou šedou barvou. Nechte se inspirovat použitím černé v projektu milánské restaurace Nishiki.

Patchwork

Patchwork
Také jedeme na vlně malých formátů a fandíme jim. Vybrali jsme pro vás italského výrobce, který patří mezi nejkreativnější. Podívejte se, z čeho všeho máme na výběr.

Když dlažba vypráví svůj příběh

Když dlažba vypráví svůj příběh
Jsou prostory, kde každý kout má svou historii. Když chceme zachytit příběh, který nám prostor vypráví je tu "Story". Série dlažeb, která může připadat leckomu omšelá a ošlapaná. Ano!!!!… a o to tady jde. 5 barev, 4 formáty, včetně 2 cm dlažby a 3 krásné dekory na stěny ve formě brick a mozaiky.

Luxusní mramory a polodrahokamy

Luxusní mramory a polodrahokamy
Když se nás někdo zeptá, co je tento rok trendy? Nebude z naší strany jiná odpověď než mramory a kameny. Proto Vám nabízíme další inspirace v níž najdete hnědý a červený mramor, dále pak zlatý onyx a šedý achát. Nechte se inspirovat těmito krásnými fotkami.