Aktuálně

Černá v novém

Černá v novém
Bude stále "in"!!! Černá stále více nachází cestu k našim zákazníkům, proto zde přinášíme další inspirace pro vaše kopoupelnové kombinace. Baterie, doplňky, zástěny, ale i instalatérské doplňky jako je např. sifon nebo splachovací tlačítko.

Mirage Lemmy

Mirage Lemmy
Nová kolekce od prestižního italského výrobce Mirage Lemmy pokračuje v posledním trendu metalického vzhledu dlažby a obkladů. Mimo naturální kovové barvy v této sérii najdete i digitální formu v nestandardní zelené a modré.

Originální sprchování

Originální sprchování
Dnešní hranice designu jsou neomezené. Díky moderní technologii je možné propojit sprchování a osvětlení. Zajímavým počinem italské firmy Fima Carlo Frattini vznikl projekt Melograno. Další designové sprchové projekty si prohlédněte v galerii.

Velké formáty dlažby

Velké formáty dlažby
Jsou líbivé a dosahují za hranice koupelen. O čem je řeč? Mluvíme o stále větší oblibě velkých formátů mezi architekty a designéry, stejně jako u širší veřejnosti. Jejich použití je širokospektrální. V současnosti se používají na nábytek, na kuchyňské desky, na fasády....omezení jste jen svojí představivostí.

Krása oxidace

Krása oxidace
Pokud patříte do skupiny nadšenců surových materiálů, pravděpodobně se zhlédnete v sérii Oxidart výrobce Sant´Agostino. Jak sám název napovídá, je inspirovaná erozí kovu. Série je v některých barvách stylizována, ale neodpírá si kopírovat ani klasickou rez. Podívejte se do galerie.

Bidetové baterie jinak

Bidetové baterie jinak
Máte doma chrom? A nevadí Vám, že jej má i soused? Vytřete mu zrak a pořiďte si set v barvách nerez, černá nebo bílá. Výrobci už propracovali své série do nejmenšího detailu. Vyrábí se nejen černé umyvadlové baterie a sprchy, ale i černé bidetové baterie, roháčky, sifony, takže nic nebrání změně ve vaší koupelně.

Trochu exotiky

Trochu exotiky
Vítáme nový přírůstek do našeho showroomu. Sérii s orientálním nádechem imitující koberec. Mix prvků je určen nejen pro odvážné povahy, ale pokud je decentně laděný zbytek interiéru, vytvoříte tak nezapomenutelný efekt pro všechny přítomné.

Kámen inspirovaný Francií

Kámen inspirovaný Francií
Přinášíme žhavou kolekci Epica výrobce Supergres, jejíž předlohou byl Limestone. Půvabný kámen, stejný jako je jeho země původu Francie. Zaujme svou jemnou kresbu lávových usazenin, která mu předurčuje široké využití v koupelně i obývacích prostorech. 5 moderních barev, rozmanité formáty od 120x120 až po klasické 30x60 a 60x60 cm.

Mixujte bez omezení

Mixujte bez omezení
Jaké jsou nejnovější trendy? Mixáže bez hranic! Trendy barvy, přírodní tón a odvaha zařadit do kombinací odvážný prvek. Najděte si to pravé pro Vás. A nebo přijděte k nám na prodejnu a nechejte si poskládat mix na míru.

Nevšední baterie

Nevšední baterie
Už jsme zde prezentovali barevné baterie, ale nyní bychom barvy dále povýšily. Líbí se vám industriální styl, pak si zamilujete tuto novou italskou sérii baterií. Najdete zde 4 materiály a 4 brusy, které se dají libovolně kombinovat. Navíc k nim mají i kovová umyvadla. Inspirujte se v galerii.

Italové = DESIGN

Italové = DESIGN
Když se řekne Itálie, vybaví se mi nejen víno, jídlo, fotbal... ale také mistrovský design. V dnešním příspěvku to bude o moderním nábytku do koupelny. Náš italský výrobce má široké možnosti ve výběru matriálu, který lze libovolně kombinovat. Líbivé jsou designové umyvadla, vyrobené z hi tech materiálu, v imitaci mramoru, dřeva, Nechte se inspirovat z fotek a nebo u nás na prodejně.

Atlasplan je tady

Atlasplan je tady
Špičkový výrobce Atlas Concorde rozšířil svoje pole působnosti na slinutý nábytkový materiál s názvem Atlasplan. Výhodou je jeho kombinovatelnost s dlažbami a obklady tohoto výrobce. Vyrábí se ve formátu 162x324 cm v různých výškách materiálu: 8-12-20 mm. Samozřejmostí jsou vysoké technické parametry, jako je vysoká odolnost na chemické působení, mrazuvzdornost, vysoká nenasákavost a tvrdost, UV stabilní.

Sprchové vaničky nové generace

Sprchové vaničky nové generace
Co je pro nás předností pro tento tip ultraplochých vaniček. Těsnost, protiskluzovost a hygiena. Kompletní řešení ze smaltované oceli tak, jak je nabízí špičkový německý výrobce, umožňují absolutně vodotěsnou montáž a obejdou se zcela beze spár po celé ploše mokré zóny. Pro dosažení optimální stability stání lze tyto smaltované extra ploché sprchové vaničky navíc opatřit protiskluzovou úpravou povrchu.

Textilní realizace

Textilní realizace
Vypadá jako koberec, ale není to koberec? Co je TO?.... Jsou to textilní dlažby, které lahodí nejen oku, ale i noze. Naskenovaná oblá vlákna, přenesená na dlažbu tlumí při došlapu botu a pocit, který z došlapu máme je jiný než u hladké dlažby. Je "měkčí" :-). Přijďte si k nám tento pocit zažít, vyzkoušet na některé z vystavených sérií Digitalart, Tailorart, Set výrobce San´Agostino.

Gold&Silver

Gold&Silver
Pokud toužíte vyniknout a ošperkovat vaši koupelnu, sáhněte po zlatu a stříbru. Italský výrobce s dlouholetou tradicí, přinesl na trh sérii, která obsahuje nejen umyvadla, ale i klozet a bidet. Lze ji kombinovat s bílou i černou keramikou a stane se doménou prostoru, stejně tak jako obklad, který je vhodné k této sanitě vybrat.

Realizace

Realizace
Dalším trendem ze světového veletrhu bylo užití malých "retro" formátů dlažby v rozměrech 20x20 cm nebo 10x10 cm v pestrých dekorech. Na stěnách pak ve tvaru "bricks" česky cihliček 7,5x30-10x30-10x20 cm atd. V následujícím článku bychom Vám chtěli předvést ukázku realizací v tomto trendu.

Kov neboli metal !

Kov neboli metal !
Přinášíme Vám nejnovější trendy pro tento a následující rok. A je to kov, který je jako bumerang, co se čas od času vrací. Sledovali ho všichni velcí hráči na trhu jako je Atlas Concorde, Supergres, Sant´ Agostino.Tento trend předváděli největší výrobci ve svých novinkách v jemnějším, nebo surovější podobě. V různém stupni oxydace a formátech. Barva je samozřejmě také důležitá, zde převládala tmavá v protipólu k bílé.

Co je nového?

Co je nového?
Je to týden po světovém veletrhu, co Vám zde přinášíme nejnovější trendy koupelnového světa. A jakým směrem se budou koupelny vyvíjet. Formáty obkladů se zvětšují na 120x278 cm, tak aby bylo obložení až do stropu. Na podlaze je navazující dlažba 120x120 cm. Dřeva se zvětšují na 30x240 cm. Co do materiálů, přetrvávají na výsluní kameny a mramory, textilie a nově se vracejí metalické povrchy. Baterie a zástěny mají především černou barvu, nebo nerezovou. Nábytek je minimalistický, s detailním provedením. Tyto formáty nasadil Atlas Concorde a dceřiný Supergres.

Světový veletrh

Světový veletrh
Jako každý rok tak i v tomto roce se chystáme na světový koupelnový veletrh do Bologni. Budeme pro Vás sledovat nejnovější trendy a přivezeme novinky, o kterých budeme informovat v dalším příspěvku.

Rekonstrukce venkovského sídla

Rekonstrukce venkovského sídla
Pro tuto citlivou rekonstrukci byly použité dřevěné série, které jsou postaršené, je to výrobce Sant´Agostino, série Blendard . Jedna je mono barevná a druhá colorovaná, což dotváří významný kontrast. Všimněte si, jak citlivě dotváří celkový dojem, jak na podlaze tak na stěně. Oba tyto produkty máme vystavené na prodejně.