Aktuálně

Pompézní styl

Pompézní styl
A dokážete si představit, že bydlíte na ohromném honosném zámku v pohádkové zemi? Jak by v něm asi vypadala koupelna? Možná právě v takovém okázalém stylu, jako Vám nyní chceme předvést. Důležité je nešetřit "krystaly, zlatem a mramorem".

Trendy barvy roku 2018

Trendy barvy roku 2018
Zajímáte se o barevné trendy pro rok 2018? Napovíme Vám, co bude absolutně IN pro tento rok a zároveň Vám poradíme, které obklady a dlažby tento trend následují. Nechte se u nás inspirovat

Přírodí tóny dřev

Přírodí tóny dřev
Nechte vstoupit přírodu do vašeho domova. Tato kolekce odráží naturální trend, který je inspirovaný přírodními tóny, s jemným nádechem stínovaní jednotlivých dřev. Tyto teplé barvy oživí váš interiér, přitom nechají vyniknout zařízení. Keramika a její provedení v imitaci dřev zachovává bonusy pro Vás: stálobarevné, pevné, trvalé a mají vysokou vodivost tepla. Vyrábí se jak pro interiér, tak v protiskluzové variantě do exteriéru.

Volně stojící baterie

Volně stojící baterie
Inovace pro volně stojící baterie od našeho výrobce dokazují, že je stále co vylepšovat. Vodovodní baterie už nejsou pouhým koupelnovým doplňkem. Nové modely volně stojících baterií hladce zapadají do stylu koupelny a stávají se tak, díky svým moderním, ležérním a elegantním liniím, jejími skutečnými protagonisty. Byly vymyšleny pro zdůraznění vany a oživení celé koupelny s úmyslem vytvořit intimní prostor na míru, s vlastní identitou.

Stěrka v mono barvách

Stěrka v mono barvách
Krásná jednobarevná série imitující jemnou pololesklou stěrku splňuje hned několik parametrů pro úspěch a oblíbenost. Má příznivou cenu, vyrábí se ve 4 nejoblíbenějších formátech, je rektifikovaná a je provedena ve čtyřech kombinovatelných barvách: bílá- tortora -šedá - černá.

Design Shaker 2018

Design Shaker 2018
Srdečně Vás zveme dne 22-25.3.2018 na designovou událost Design Shaker, který se uskuteční na výstavišti v Letňanech. Naše osobní účast bude dne 22.3. od 14-16 hodin na stánku našeho partnera Design Friendly v hale č. 3. Budeme se na Vás těšit, přijďte se inspirovat.

Nové dřevo

Nové dřevo
Neuspokojuje Vás nabídka imitací dřev. Chcete něco zajímavého, barevného, výrazného. Právě pro Vás, ty kteří chtějí neotřelí styl, je tato série. 5 barevných variant a jeden formát 15x120 cm v matném provedení. Ladí k industry stylu, vhodné do komerčních art prostor, fantazii se meze nekladou.

Vidím se !

Vidím se !
LED koupelnová zrcadla Nimco se vyznačují výbornou svítivostí. Převážná z nich má barevné podání světla, stejně jako denní světlo, patřící do kategorie cool white. Za použití LED diod s vysokou svítivostí dosahují 6000K, což je oproti konkurenci vyšší účinnost. Zrcadla jsou navržena v minimalistickém stylu který se uplatní v moderní koupelně.

Luxus za hubičku

Luxus za hubičku
Máte rádi design? Líbí se Vám barevné baterie a přejete si navíc ušetřit. Nabízíme sérii od renomovaného španělského výrobce. V novince najdete 3 druhy povrchů: kartáčovanou ocel, matně černou a matně bílou. Ladné, moderní minimalistické tvary a účelnost, to je benefit pro každého.

Kartell by Laufen

Kartell by Laufen
Koncept kompletní koupelny staví na ikonickém designu Kartell v tradiční kvalitě výrobce Laufen. Na jedné straně Kartell - italský, kreativní, barvitý a ikonický. Rodinná firma, která vstoupila do historie designu a přinesla revoluci do bytového vybavení, kde již více než 60 let využívá komponenty z plastu. Na druhé straně Laufen, švýcarský výrobce, pečlivý a spolehlivý. Společný projekt zahrnuje významné inovace a jeho vývoj si vyžádal více než tři roky; je výsledkem nepolevujícího výzkumu, jenž je součástí DNA obou uvedených společností.

Elektrické sušáky

Elektrické sušáky
Velkým vývojem prochází trend vytápění v koupelně. Stále vícero koupelen je vybaveno podlahovým vytápěním. A proto stačí vybavit koupelnu jen elektrickým sušákem ručníků, který ručníky dokonale vysuší a příjemně nahřeje. Tento trend vyvolal u výrobců odezvu v podobě několika modelů, které Vám dnes představíme.

Tapety do koupelny

Tapety do koupelny
Od dnešní chvíle se Vám rozšiřuje horizont materiálů pro koupelnu. Díky patentovanému systému Wet system je možné popustit uzdu fantazii a nechat svou koupelnu zkrášlit tapetou ve sprchovém koutu. V nabídce je mnoho stylů a jistě najdete ten správný právě pro Vás.

Medley

Medley
Nová série Medley od italského výrobce hraje na strunu současného trendu. Přírodní 4 odstíny v teplém provedení a 6 formátech. Celá série se krásně kombinuje a nechává vyniknout záměru designérů, kde se koroze setkává na pozadí s texturou plátna. Nebojte se však, že by povrch byl strukturovaný, naopak je přírodně hladký.

Profi kuchyňská baterie

Profi kuchyňská baterie
Baví Vás vaření? Chcete mít špičkově vybavenou kuchyni? Tak k tomu bude potřeba naše baterie. Jedná se o profesionální technologie z restaurací a průmyslových provozů, které vaši kuchyň promění v prostor mnohem praktičtější, bezpečnější a méně náročný na čistotu.

Sváteční provoz

Sváteční provoz
Vážení klienti Sofi design, vážíme si vaší přízně a přejeme Vám pohodové vánoční svátky. Do nového roku hodně úspěchů a pevného zdraví. Tento rok jsme vám k dispozici pouze do 19.12. včetně a v následujícím roce 2018 se potkáme až 3.1. Jana, Lenka, JItka

Písky a zrna v kameni

Písky a zrna v kameni
A co bude dalším hitem Vánoc a příštího roku? Kámen, kámen, kámen... . A ne tak ledajaký, bude to kámen, ve kterém bude přiznaný písek, zrna , hrudky až po terazzo. Takže si přijdou na své milovníci surového stylu.

Baterie mění vzhled

Baterie mění vzhled
Silným trendem , který proniká na náš trh jsou baterie, jejichž povrch je vyrobený z jiného materiálu než z chromu. Není se co divit, také mne nebaví pravidelně leštit koupelnu. 3x Hurá...máme pro Vás designové řešení. Baterie se ideálně vyladí s obklady a dlažbou a doladí tím náladu, kterou bude vaše koupelna vyzařovat.

Archiproducts Design Awards 2017

Archiproducts Design Awards 2017
A zase další ocenění....stejně jako minulý rok, člen italské skupiny Emilgroup získal za sérii Karman Archiproducts Design Awards 2017. Gratulujeme a pokud jste zvědavý, co odborná porota oceňujě, mrkněte do galerie. A nebo přijďte k nám :-). Je to propojení cementu, dřeva a klasické keramiky v jednotném trendovém barevném tónu.

Luxusní realizace Arte Spa&Park Hotel

Luxusní realizace Arte Spa&Park Hotel
Představujeme Vám luxusní realizovaný projekt hotelového konceptu ve Velingrandě, v Bulharsku. Koncept je založený na hravosti "denimové série" Digitalart a textilní série Tailorart italského výrobce Sant´Agostino. Pokud si chcete použité materiály prohlédnout, přijďte k nám na prodejnu.

Kludi Ameo

Kludi Ameo
Jednoduchý a zaoblený tvar těla baterie Kludi Ameo je synonymem moderního designu za přijatelnou cenu. Přechod jemného tvaru výtoku do vzestupného oblouku těla je jejím charakteristickým znakem. Série je maximálně vybavena:spolehlivá keramická kartuš, pojistka proti zpětnému nasátí vody, s-poninter eco perlátor pro průtok 6 l/min.