Aktuálně

Luxus za hubičku

Luxus za hubičku
Máte rádi design? Líbí se Vám barevné baterie a přejete si navíc ušetřit. Nabízíme sérii od renomovaného španělského výrobce. V novince najdete 3 druhy povrchů: kartáčovanou ocel, matně černou a matně bílou. Ladné, moderní minimalistické tvary a účelnost, to je benefit pro každého.

Kartell by Laufen

Kartell by Laufen
Koncept kompletní koupelny staví na ikonickém designu Kartell v tradiční kvalitě výrobce Laufen. Na jedné straně Kartell - italský, kreativní, barvitý a ikonický. Rodinná firma, která vstoupila do historie designu a přinesla revoluci do bytového vybavení, kde již více než 60 let využívá komponenty z plastu. Na druhé straně Laufen, švýcarský výrobce, pečlivý a spolehlivý. Společný projekt zahrnuje významné inovace a jeho vývoj si vyžádal více než tři roky; je výsledkem nepolevujícího výzkumu, jenž je součástí DNA obou uvedených společností.

Elektrické sušáky

Elektrické sušáky
Velkým vývojem prochází trend vytápění v koupelně. Stále vícero koupelen je vybaveno podlahovým vytápěním. A proto stačí vybavit koupelnu jen elektrickým sušákem ručníků, který ručníky dokonale vysuší a příjemně nahřeje. Tento trend vyvolal u výrobců odezvu v podobě několika modelů, které Vám dnes představíme.

Tapety do koupelny

Tapety do koupelny
Od dnešní chvíle se Vám rozšiřuje horizont materiálů pro koupelnu. Díky patentovanému systému Wet system je možné popustit uzdu fantazii a nechat svou koupelnu zkrášlit tapetou ve sprchovém koutu. V nabídce je mnoho stylů a jistě najdete ten správný právě pro Vás.

Medley

Medley
Nová série Medley od italského výrobce hraje na strunu současného trendu. Přírodní 4 odstíny v teplém provedení a 6 formátech. Celá série se krásně kombinuje a nechává vyniknout záměru designérů, kde se koroze setkává na pozadí s texturou plátna. Nebojte se však, že by povrch byl strukturovaný, naopak je přírodně hladký.

Profi kuchyňská baterie

Profi kuchyňská baterie
Baví Vás vaření? Chcete mít špičkově vybavenou kuchyni? Tak k tomu bude potřeba naše baterie. Jedná se o profesionální technologie z restaurací a průmyslových provozů, které vaši kuchyň promění v prostor mnohem praktičtější, bezpečnější a méně náročný na čistotu.

Sváteční provoz

Sváteční provoz
Vážení klienti Sofi design, vážíme si vaší přízně a přejeme Vám pohodové vánoční svátky. Do nového roku hodně úspěchů a pevného zdraví. Tento rok jsme vám k dispozici pouze do 19.12. včetně a v následujícím roce 2018 se potkáme až 3.1. Jana, Lenka, JItka

Písky a zrna v kameni

Písky a zrna v kameni
A co bude dalším hitem Vánoc a příštího roku? Kámen, kámen, kámen... . A ne tak ledajaký, bude to kámen, ve kterém bude přiznaný písek, zrna , hrudky až po terazzo. Takže si přijdou na své milovníci surového stylu.

Baterie mění vzhled

Baterie mění vzhled
Silným trendem , který proniká na náš trh jsou baterie, jejichž povrch je vyrobený z jiného materiálu než z chromu. Není se co divit, také mne nebaví pravidelně leštit koupelnu. 3x Hurá...máme pro Vás designové řešení. Baterie se ideálně vyladí s obklady a dlažbou a doladí tím náladu, kterou bude vaše koupelna vyzařovat.

Archiproducts Design Awards 2017

Archiproducts Design Awards 2017
A zase další ocenění....stejně jako minulý rok, člen italské skupiny Emilgroup získal za sérii Karman Archiproducts Design Awards 2017. Gratulujeme a pokud jste zvědavý, co odborná porota oceňujě, mrkněte do galerie. A nebo přijďte k nám :-). Je to propojení cementu, dřeva a klasické keramiky v jednotném trendovém barevném tónu.

Luxusní realizace Arte Spa&Park Hotel

Luxusní realizace Arte Spa&Park Hotel
Představujeme Vám luxusní realizovaný projekt hotelového konceptu ve Velingrandě, v Bulharsku. Koncept je založený na hravosti "denimové série" Digitalart a textilní série Tailorart italského výrobce Sant´Agostino. Pokud si chcete použité materiály prohlédnout, přijďte k nám na prodejnu.

Kludi Ameo

Kludi Ameo
Jednoduchý a zaoblený tvar těla baterie Kludi Ameo je synonymem moderního designu za přijatelnou cenu. Přechod jemného tvaru výtoku do vzestupného oblouku těla je jejím charakteristickým znakem. Série je maximálně vybavena:spolehlivá keramická kartuš, pojistka proti zpětnému nasátí vody, s-poninter eco perlátor pro průtok 6 l/min.

New purity

New purity
Nedávno, koncem září, na světové výstavě v Bologni uvedl náš výrobce Supergres 3 nové barvy do úspěšné série Purity of Marbel. 2 barvy mají béžový nádech Marfil a Roayal Beige a pány možná více zaujme Imperial Grey. Nabízí se až v 7 formátech, můžete vybírat až na maximum 75x150 cm.

Realizace trattorie

Realizace trattorie
Teplota nám zde rychle klesá a proto se Vám pokusíme zprostředkovat trochu středomořské nálady a oblažit vaše smysly alespoň prostřednictvím realizace milánské Trattorie Mamma Farina. Dlažba Velvet Ground a na stěnách dlažba Frame, vše výrobce Refin.

Suhra tkaniny, dřeva a cihel

Suhra tkaniny, dřeva a cihel
Tato nádherná série v sobě sdružuje nadčasovou eleganci, kdy základem je strukturovaná "textilní" dlažba v tlumených tónech. Je doplněná světlým dřevem které je ve tvaru řezaných a skládaných trojúhelníků. Také tady nalezneme oblíbený skotský dekor a pohledové bílé cihličky, které završují čisté vyznění celé série.

Nový směr batrií

Nový směr batrií
Italský výrobce Gessi oslovil amerického deignéra Davida Rockwella a ten se stal otcem této jejich nové série Inciso. Vtělil do nich manuální zručnost z přelomu minulého století a dokázal najít krásu, která se hodí pro současný trend...novodobé retro.

Italská jemná elegance

Italská jemná elegance
Jeden z našich výrobců uvedl na trh novinku, sérii MEK, v níž najdeme jemný retro nádech. Krásné tlumené barvy najdou oblibu ve vašem interiéru. Hravé dekory jsou odrazem současného trendu, najděte i Vy ten pravý pro Vás.

Léto u bazénu

Léto u bazénu
A je to tady, léto v plném proudu a každý by si přál mít doma bazén pro letní osvěžení. My Vám dopřejeme zařídit bazén vašich snů, v italském nadčasovém stylu. Máme hned několik výrobců, kteří se na tyto bazénové prvky specializují.

Elegantní baterie s filtrem

Elegantní baterie s filtrem
Rádi bychom Vám představili novou kuchyňskou baterii s filtrem na pitnou vodu, bez chloru. Čištění vody systémem reverzní osmózy. Nejúčinnější a jednoduchý způsob získání nechlorované vody bez nutnosti kupovaní a dopravy lahví.