Klozet bez kompromisů

06.08.2018

Přijďte si vyzkoušet tuto inovaci k nám na showroom. Vypadá čistě a snadno se uklízí. Jednoduché designové linie nabízí prostorově úsporné řešení, pro malé i velké koupelny. V kombinaci s Roca instalačním závěsným systémem, toaleta ROCA Inspira In-Wash® poskytuje nejlepší výkon pro efektivní splachování. Nová generace Rimless technologie přináší celkovou optimalizaci technických vlastností Rimless (bezokrajového) splachování.

Vypadá čistě a snadno se uklízí. Jednoduché designové linie nabízí prostorově úsporné řešení, pro malé i velké koupelny. V kombinaci s Roca instalačním závěsným systémem, toaleta ROCA Inspira In-Wash® poskytuje nejlepší výkon pro efektivní splachování. Nová generace Rimless technologie přináší celkovou optimalizaci technických vlastností Rimless (bezokrajového) splachování, kromě známých hygienických výhod této technologie umožňuje dokonalé splachování i s velmi nízkou spotřebou vody (4.5/3 litrů vody).

Nové inteligentní toalety ROCA Inspira In-Wash® mají intuitivní ovládání, pohodlně a snadno se používají a navíc jsou ekologické. Díky jejich elegantní a subtilní konstrukci lehce splynou se všemi ostatními prvky vaší koupelny. Jednoduché a logické ovládání dělá WC snadno použitelné pro každého uživatele. Nový dálkový ovladač Inspira In-Wash® je navržen v elegantním tenkém designu, díky magnetickému systému vždy zůstane na svém místě a navíc ve tmě krásně svítí.

Každodenní hygiena nebyla nikdy jednodušší!