Jak pracujeme

Zabýváme se vybavením dlažbou a obklady bytových prostor. Jako jsou koupelny, chodby, předsíně, terasy i technické místnosti. Tak komerčními prostory jakéhokoliv charakteru. Tvoříme nadčasový prostor, který odráží osobnost a vkus klienta s ohledem na jeho praktičnost a charakter. Působíme nejen v Praze, ale i po celé ČR.

Krok 1

Prosím kontaktujte nás telefonicky s Vaším požadavkem a sjednejte si schůzku.

Doporučujeme Vám se předem inspirovat například z časopisů, návštěv, internetu a sbírat fotky do databáze.

Krok 2

Osobní schůzka probíhá na prodejně, kde se seznámíme s Vašimi přáními a požadavky. Dojde k prvotnímu výběru obkladů a dlažeb, návrhu sanity, zařízení a řešení prvotní dispozice. Prosíme, mějte při ruce tyto podklady vizualizace. Na vyžádání zpracujeme 3D vizualizaci s konkrétními materiály i s umístěním zařízení a předmětů.

Krok 3

Pracujeme na projektu dle vašich představ. Návrh spolu konzultujeme, abychom se dobrali finálního řešení. Na základě schválené konečné verze vyhotovíme cenovou nabídku. Zde budou uvedeny obrázky, rozměry a popis předmětů a konečná cena.

Po odsouhlasení cenové nabídky Vám zasíláme zálohovou fakturu na 50% ceny a vyrozumíme Vás o přibližných dodacích termínech.

Krok 4

Jakmile je materiál a zboží dodáno k nám na sklad, vyhotovíme Vám na doplatek. Po jeho uhrazení je zboží připraveno k vyzvednutí. V případě zájmu zajistíme jeho odvoz na místo realizace. Na vyžádání zašleme technické listy předmětů a prohlášení o vlastnostech výrobku.

Krok 5

Pokud se rozhodnete pro realizaci naším externím zhotovitelem, zajistíme dle dohodnutého časového harmonogramu všechny potřebné práce a dodávku vybavení.

 

 


Nabídka spolupráce pro architekty a designéry

Pro možnosti profesní spolupráce s naším koupelnovým studiem, kontaktujte prosím Jitku Burianovou na tomto emailu: burianova(na)sofidesign(tecka)cz nebo telefonu 734 305 345.

Zaškolíme Vás, vybavíme odbornými materiály (katalogy a foldery) a na přání vyvzorujeme vaše prostory. Naše spolupráce Vám ušetří čas.