O nás

Jsme rodinná firma,

která se zabývá kompletním řešením koupelen. Máme více jak 18 leté zkušenosti v oboru prodeje keramických obkladů, dlažeb, sanitární keramiky a koupelnového vybavení. Název Sofi design je odvozen od slovního spojení sofistikovaný design. Design v italském provedení dovážíme přímo od renomovaných italských a španělských výrobců jako je Supergres, Viva Ceramica, Atlas Concord, Cerdisa. Jedná se o výběrové dodavatele, jejichž výrobky mají vysokou úroveň technického provedení.

Náš tým je složen z žen - designérek

Vždy se jedna z nás zaměří na celou zakázku klienta a to od A-Z. Což je zárukou zodpovědnosti, spolehlivosti informací a služeb. Prodej dlažby a obkladů spojujeme s nadstandardním servisem a kreativitou. Dokážeme navrhnout koupelnu, která Vás bude dlouho reprezentovat a zároveň plně sloužit svému účelu.

Baví nás dělat koupelny, je to náš život

Rády objevujeme nové produkty ať už na veletrzích nebo z nabídek obchodníků. Učíme se novým technologiím a směrům v oboru. Pracujeme na všem, co je pro naše klienty a naší firmu prospěšné. Prohlédněte si nové realizace »

Navštivte nás v Dubči v Praze 10

Navštivte nás v naší prodejně v Dubči v Praze 10. Vlastní areál nabízí pohodlná parkovací místa, kancelářské, skladové a výdejní prostory. Komfortní showroom prošel přestavbou v roce 2018 a nabyl na rozloze 230 m. Přijďte nás navštívit a inspirovat se.


Odvětrané fasády

Zvláštní a samostatnou kapitolou firmy je sekce odvětrané fasády. Projekt zpracovává a samotnou realizaci
provádí a dozoruje pan Antonín Mareček, který má za sebou mnoho
úspěšných rezidenčních i komerčních projektů.