Vizualizace

Naše vizualizace Vám ukáže navrhovanou koupelnu v reálné perspektivě. Je to přepis Vašich záměrů, aniž byste investovali do materiálu a práce. Proto je pro budoucí koupelnu tolik prospěšná. Díky ní je také možné přesněji spočítat potřebné množství obkladu a dlažby dle schématu pokládky.

Ceník 3D vizualizací koupelen

Vizualizace koupelny a WC od firmy Sofi design má hodnotu 3000,-Kč. Vratná částka, při odběru zboží) je 2000,-Kč + 1000,- Kč je nevratná částka za technický výkres obsahující spárořez a instalace rozvodů vody. Tato cena je včetně DPH, splatná buď v hotovosti, nebo převodem. Pracujeme s koupelnovým programem ViSoft.

Uvedená cena zahrnuje odbornou konzultaci, technické poradenství, dispoziční řešení, 3D vizualizaci jedné (nebo více) místností, 3 - 4 pohledy na místnost, maximálně 3 změny v rámci vybrané kolekce obkladů z našeho sortimentu a celkovou cenovou kalkulaci obkladů a dlažeb, kterou vypracujeme po odsouhlasení vizualizace. Vizualizace jsou plným vlastnictvým objednavatele a jsou mu zaslány na email v elektronické podobě.

Při zadání vizualizace Vám bude sdělen přibližný termín jejího vyhotovení.


Obchodní podmínky k poskytování vizualizace:

Při objednávce zakázky z vizualizovaného návrhu se částka 2000,-Kč odečítá jako sleva. 

Zpracované návrhy vycházejí z předané projektové dokumentace a podkladů. Zpracovatel Sofi design, s.r.o. nenese zodpovědnost za případné rozdíly předaných podkladů s reálnou skutečností.

Vizualizace je ilustrativní a informativní, nejedná se o úplnou 100% realitu a v užitých detailech se může lišit od konečného stavu.

Vizualizace a technický list nejsou profesionální technickou dokumentací pro stavbu, jsou pouze pomocným prostředkem pro realizaci.

Potřebné podklady k vypracování vizualizace koupelny:

  • půdorys s rozměry podle skutečnosti
  • výška místnosti, stropu
  • při podkrovní koupelně:pohledy na jednotlivé stěny a v ní zakreslené šikminy
  • okna a dveře (výška a šířka okna a výška parapetu od země), rozměry přizdívky, dveře a jiné otvory: rozměry a vzdálenosti od podlahy. Také barvy a případně materiály vchodových dveří a oken.
  • vyznačení daných neměnných instalací ve výkresu na střed: rozvody vody a odpadu, které musíme dodržet. Tzn. kanalizace pro WC, umyvadlo, vodovodní výtoky, radiátor, šachta, a jiné.
  • výběr obkladu a dlažby (formát) z našeho sortimentu
  • zadání sanity a druh zařízení jako je vana, sprcha - otevřená, uzavřená, s vaničkou, zástěna, skříňka atd.

Vizualizace